Piri Reis Muzesi Nerede Nasıl Gidilir, Piri Reis Muzesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Çanakkale  » Piri Reis Muzesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Piri Reis Muzesi

Adres: , Çanakkale
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Piri Reis Muzesi Haritası

Piri Reis Muzesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Piri Reis Muzesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Piri Reis Muzesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Piri Reis Muzesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Piri Reis Muzesi Haritası" sayfasındasınız. Piri Reis Muzesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Piri Reis Muzesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Piri Reis Muzesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Piri Reis Muzesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Piri Reis Muzesi Çanakkale şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Piri Reis Muzesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 24' 21¨ N Boylam: 26° 40' 15¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Piri Reis Muzesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.4058 Boylam: 26.6708 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Piri Reis Muzesi haritası, Piri Reis Muzesi uydu görüntüleri, Piri Reis Muzesi karayolları haritası, google maps Piri Reis Muzesi, Piri Reis Muzesi arazi haritası, Piri Reis Muzesi sokak haritası, google earth Piri Reis Muzesi, Piri Reis Muzesi üç boyutlu görüntüsü, Piri Reis Muzesi 3d görüntüleri ve Piri Reis Muzesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Piri Reis Muzesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Piri Reis Muzesi0.00 Km
Gelibolu Feribot İskelesi0.09 Km
Gelibolu Sosyal Güvenlik Merkezi0.60 Km
Alaaddin Kalfa Mezarlığı0.83 Km
Bayraklı Baba Türbesi0.88 Km
Bağçeşme Limanı1.61 Km
Gelibolu Limanı1.88 Km
Çankaya Burnu3.01 Km
Çardak Burnu3.79 Km
Çardak Limanı4.51 Km
Çardak Feribot İskelesi4.68 Km
Lapseki - Çardak4.95 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı