Çardak Limanı Nerede Nasıl Gidilir, Çardak Limanı Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Çanakkale  » Çardak Limanı Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Çardak Limanı

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Çardak Limanı Haritası

Çardak Limanı Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Çardak Limanı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Çardak Limanı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Çardak Limanı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Çardak Limanı Haritası" sayfasındasınız. Çardak Limanı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Çardak Limanı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Çardak Limanı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Çardak Limanı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Çardak Limanı Çanakkale şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Çardak Limanı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 22' 48¨ N Boylam: 26° 42' 43¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Çardak Limanı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.3801 Boylam: 26.712 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Çardak Limanı haritası, Çardak Limanı uydu görüntüleri, Çardak Limanı karayolları haritası, google maps Çardak Limanı, Çardak Limanı arazi haritası, Çardak Limanı sokak haritası, google earth Çardak Limanı, Çardak Limanı üç boyutlu görüntüsü, Çardak Limanı 3d görüntüleri ve Çardak Limanı yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Çardak Limanı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Çardak Limanı0.00 Km
Çardak Feribot İskelesi0.18 Km
Lapseki - Çardak0.47 Km
Çardak Burnu0.72 Km
Lapseki Feribot İskelesi4.28 Km
Bayraklı Baba Türbesi4.28 Km
Gelibolu Boğazı4.45 Km
Piri Reis Muzesi4.51 Km
Gelibolu Feribot İskelesi4.53 Km
Çankaya Burnu4.54 Km
Bağçeşme Limanı4.74 Km
Gelibolu Sosyal Güvenlik Merkezi4.93 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı