Alaaddin Kalfa Mezarlığı Nerede Nasıl Gidilir, Alaaddin Kalfa Mezarlığı Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Alaaddin Kalfa Mezarlığı Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Alaaddin Kalfa Mezarlığı

Adres: Gazi Hasan Paşa Cd Camiikebir Mh., Gelibolu Çanakkale
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Alaaddin Kalfa Mezarlığı Haritası

Alaaddin Kalfa Mezarlığı Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Alaaddin Kalfa Mezarlığı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Alaaddin Kalfa Mezarlığı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Alaaddin Kalfa Mezarlığı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Alaaddin Kalfa Mezarlığı Haritası" sayfasındasınız. Alaaddin Kalfa Mezarlığı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Alaaddin Kalfa Mezarlığı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Alaaddin Kalfa Mezarlığı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Alaaddin Kalfa Mezarlığı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Alaaddin Kalfa Mezarlığı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 24' 41¨ N Boylam: 26° 39' 51¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Alaaddin Kalfa Mezarlığı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.4114 Boylam: 26.6643 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Alaaddin Kalfa Mezarlığı haritası, Alaaddin Kalfa Mezarlığı uydu görüntüleri, Alaaddin Kalfa Mezarlığı karayolları haritası, google maps Alaaddin Kalfa Mezarlığı, Alaaddin Kalfa Mezarlığı arazi haritası, Alaaddin Kalfa Mezarlığı sokak haritası, google earth Alaaddin Kalfa Mezarlığı, Alaaddin Kalfa Mezarlığı üç boyutlu görüntüsü, Alaaddin Kalfa Mezarlığı 3d görüntüleri ve Alaaddin Kalfa Mezarlığı yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Alaaddin Kalfa Mezarlığı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Alaaddin Kalfa Mezarlığı0.00 Km
Gelibolu Sosyal Güvenlik Merkezi0.52 Km
Gelibolu Feribot İskelesi0.83 Km
Piri Reis Muzesi0.83 Km
Bayraklı Baba Türbesi1.32 Km
Bağçeşme Limanı1.71 Km
Gelibolu Limanı1.75 Km
Çankaya Burnu3.25 Km
Çardak Burnu4.62 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı