Deyrulzafarân Manastırı Nerede Nasıl Gidilir, Deyrulzafarân Manastırı Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Mardin  » Deyrulzafarân Manastırı Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Deyrulzafarân Manastırı

Adres: Mardin, Mardin
Telefon: +90 482 219 3082
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Deyrulzafarân Manastırı Haritası

Deyrulzafarân Manastırı Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Deyrulzafarân Manastırı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Deyrulzafarân Manastırı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Deyrulzafarân Manastırı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Deyrulzafarân Manastırı Haritası" sayfasındasınız. Deyrulzafarân Manastırı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Deyrulzafarân Manastırı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Deyrulzafarân Manastırı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Deyrulzafarân Manastırı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Deyrulzafarân Manastırı Mardin şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Deyrulzafarân Manastırı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 17' 58¨ N Boylam: 40° 47' 34¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Deyrulzafarân Manastırı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.2994 Boylam: 40.7928 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Deyrulzafarân Manastırı haritası, Deyrulzafarân Manastırı uydu görüntüleri, Deyrulzafarân Manastırı karayolları haritası, google maps Deyrulzafarân Manastırı, Deyrulzafarân Manastırı arazi haritası, Deyrulzafarân Manastırı sokak haritası, google earth Deyrulzafarân Manastırı, Deyrulzafarân Manastırı üç boyutlu görüntüsü, Deyrulzafarân Manastırı 3d görüntüleri ve Deyrulzafarân Manastırı yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Deyrulzafarân Manastırı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Deyrulzafarân Manastırı0.00 Km
Çile Mağaraları0.89 Km
Bakırkırıbahçeleri1.98 Km
Zünnarbahçeleri2.55 Km
Mırmira Tepe3.38 Km
Amare Harabesi4.24 Km
Hatuniye Medresesi4.36 Km
Sakıp Sabancı Mardin Kent Müzesi4.46 Km
Erdoba Konaklari4.74 Km
Zinciriye Medresesi4.94 Km
Mardin Ulu Cami4.98 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2021, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı