Amare Harabesi Nerede Nasıl Gidilir, Amare Harabesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Mardin  » Amare Harabesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Amare Harabesi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Amare Harabesi Haritası

Amare Harabesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Amare Harabesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Amare Harabesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Amare Harabesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Amare Harabesi Haritası" sayfasındasınız. Amare Harabesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Amare Harabesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Amare Harabesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Amare Harabesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Amare Harabesi Mardin şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Amare Harabesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 16' 15¨ N Boylam: 40° 45' 40¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Amare Harabesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.2708 Boylam: 40.7611 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Amare Harabesi haritası, Amare Harabesi uydu görüntüleri, Amare Harabesi karayolları haritası, google maps Amare Harabesi, Amare Harabesi arazi haritası, Amare Harabesi sokak haritası, google earth Amare Harabesi, Amare Harabesi üç boyutlu görüntüsü, Amare Harabesi 3d görüntüleri ve Amare Harabesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Amare Harabesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Amare Harabesi0.00 Km
Deyrulzafarân Manastırı4.24 Km
Çile Mağaraları4.33 Km
Mardin İstasyonu4.94 Km
Hacıhalilân Harabesi4.98 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2021, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı