Zünnarbahçeleri Nerede Nasıl Gidilir, Zünnarbahçeleri Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Mardin  » Zünnarbahçeleri Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Zünnarbahçeleri

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Zünnarbahçeleri Haritası

Zünnarbahçeleri Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Zünnarbahçeleri nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Zünnarbahçeleri konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Zünnarbahçeleri Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Zünnarbahçeleri Haritası" sayfasındasınız. Zünnarbahçeleri haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Zünnarbahçeleri Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Zünnarbahçeleri haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Zünnarbahçeleri Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Zünnarbahçeleri Mardin şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Zünnarbahçeleri için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 19' 19¨ N Boylam: 40° 47' 14¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Zünnarbahçeleri Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.3219 Boylam: 40.7872 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Zünnarbahçeleri haritası, Zünnarbahçeleri uydu görüntüleri, Zünnarbahçeleri karayolları haritası, google maps Zünnarbahçeleri, Zünnarbahçeleri arazi haritası, Zünnarbahçeleri sokak haritası, google earth Zünnarbahçeleri, Zünnarbahçeleri üç boyutlu görüntüsü, Zünnarbahçeleri 3d görüntüleri ve Zünnarbahçeleri yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Zünnarbahçeleri haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Zünnarbahçeleri0.00 Km
Bakırkırıbahçeleri0.57 Km
Çile Mağaraları1.92 Km
Deyrulzafarân Manastırı2.55 Km
Hatuniye Medresesi3.56 Km
Sakıp Sabancı Mardin Kent Müzesi3.71 Km
Erdoba Konaklari4.06 Km
Zinciriye Medresesi4.27 Km
Mardin Ulu Cami4.36 Km
Mardin Çarşısı4.50 Km
Mardin Müzesi4.74 Km
Kırklar Kilisesi4.90 Km
Mardin Kalesi4.94 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2021, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı