Sergenköyü Nerede Nasıl Gidilir, Sergenköyü Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Gaziantep  » Sergenköyü Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Sergenköyü

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Sergenköyü Haritası

Sergenköyü Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Sergenköyü nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Sergenköyü konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Sergenköyü Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Sergenköyü Haritası" sayfasındasınız. Sergenköyü haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Sergenköyü Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Sergenköyü haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Sergenköyü Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Sergenköyü Gaziantep şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Sergenköyü için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 36° 52' 54¨ N Boylam: 37° 19' 60¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Sergenköyü Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 36.8817 Boylam: 37.3333 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Sergenköyü haritası, Sergenköyü uydu görüntüleri, Sergenköyü karayolları haritası, google maps Sergenköyü, Sergenköyü arazi haritası, Sergenköyü sokak haritası, google earth Sergenköyü, Sergenköyü üç boyutlu görüntüsü, Sergenköyü 3d görüntüleri ve Sergenköyü yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Sergenköyü haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Sergenköyü0.00 Km
Seğergenyer Sırtı1.38 Km
Akar Dere2.72 Km
Şahinbey Köprüsü2.88 Km
Şaraphane3.29 Km
Kurt Dere3.35 Km
Kuyucak Deresi3.66 Km
Kuyulu Pınar4.18 Km
Gergiden4.29 Km
Müşetil Pınarı4.40 Km
Ceren Kaynağı4.43 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı