Gergiden Nerede Nasıl Gidilir, Gergiden Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Gaziantep  » Gergiden Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Gergiden

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Gergiden Haritası

Gergiden Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Gergiden nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Gergiden konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Gergiden Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Gergiden Haritası" sayfasındasınız. Gergiden haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Gergiden Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Gergiden haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Gergiden Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Gergiden Gaziantep şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Gergiden için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 36° 54' 25¨ N Boylam: 37° 17' 48¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Gergiden Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 36.9069 Boylam: 37.2967 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Gergiden haritası, Gergiden uydu görüntüleri, Gergiden karayolları haritası, google maps Gergiden, Gergiden arazi haritası, Gergiden sokak haritası, google earth Gergiden, Gergiden üç boyutlu görüntüsü, Gergiden 3d görüntüleri ve Gergiden yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Gergiden haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Gergiden0.00 Km
Hacıhasan Pınarı1.05 Km
Kiraç Tepe2.67 Km
Killik Pınarı3.61 Km
Çallıbogaz Dere3.74 Km
Kuyu Pınar3.83 Km
Kuyucak Deresi3.93 Km
Beyseki4.01 Km
Akar Dere4.10 Km
Sergenköyü4.29 Km
Fakıçayırı Pınar4.37 Km
Seğergenyer Sırtı4.96 Km
Derindere4.96 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı