Refanka Boğazı Nerede Nasıl Gidilir, Refanka Boğazı Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Şırnak  » Refanka Boğazı Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Refanka Boğazı

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Refanka Boğazı Haritası

Refanka Boğazı Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Refanka Boğazı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Refanka Boğazı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Refanka Boğazı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Refanka Boğazı Haritası" sayfasındasınız. Refanka Boğazı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Refanka Boğazı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Refanka Boğazı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Refanka Boğazı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Refanka Boğazı Şırnak şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Refanka Boğazı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 26' 37¨ N Boylam: 42° 49' 26¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Refanka Boğazı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.4436 Boylam: 42.8239 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Refanka Boğazı haritası, Refanka Boğazı uydu görüntüleri, Refanka Boğazı karayolları haritası, google maps Refanka Boğazı, Refanka Boğazı arazi haritası, Refanka Boğazı sokak haritası, google earth Refanka Boğazı, Refanka Boğazı üç boyutlu görüntüsü, Refanka Boğazı 3d görüntüleri ve Refanka Boğazı yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Refanka Boğazı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Refanka Boğazı0.00 Km
Gelligüyan Deresi3.71 Km
Meşe Tepesi4.42 Km
Şiyi Deresi4.68 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı