Gelligüyan Deresi Nerede Nasıl Gidilir, Gelligüyan Deresi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Şırnak  » Gelligüyan Deresi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Gelligüyan Deresi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Gelligüyan Deresi Haritası

Gelligüyan Deresi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Gelligüyan Deresi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Gelligüyan Deresi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Gelligüyan Deresi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Gelligüyan Deresi Haritası" sayfasındasınız. Gelligüyan Deresi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Gelligüyan Deresi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Gelligüyan Deresi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Gelligüyan Deresi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Gelligüyan Deresi Şırnak şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Gelligüyan Deresi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 25' 49¨ N Boylam: 42° 47' 7¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Gelligüyan Deresi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.4303 Boylam: 42.7853 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Gelligüyan Deresi haritası, Gelligüyan Deresi uydu görüntüleri, Gelligüyan Deresi karayolları haritası, google maps Gelligüyan Deresi, Gelligüyan Deresi arazi haritası, Gelligüyan Deresi sokak haritası, google earth Gelligüyan Deresi, Gelligüyan Deresi üç boyutlu görüntüsü, Gelligüyan Deresi 3d görüntüleri ve Gelligüyan Deresi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Gelligüyan Deresi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Gelligüyan Deresi0.00 Km
Hilâl Deresi1.72 Km
Meşe Tepesi2.21 Km
Meydan Yaylası3.15 Km
Refanka Boğazı3.71 Km
Sasa Dağı3.80 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı