Ordu Limanı Nerede Nasıl Gidilir, Ordu Limanı Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Ordu  » Ordu Limanı Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Ordu Limanı

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Ordu Limanı Haritası

Ordu Limanı Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Ordu Limanı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Ordu Limanı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Ordu Limanı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Ordu Limanı Haritası" sayfasındasınız. Ordu Limanı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Ordu Limanı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Ordu Limanı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Ordu Limanı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Ordu Limanı Ordu şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Ordu Limanı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 59' 46¨ N Boylam: 37° 52' 48¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Ordu Limanı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.9962 Boylam: 37.88 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Ordu Limanı haritası, Ordu Limanı uydu görüntüleri, Ordu Limanı karayolları haritası, google maps Ordu Limanı, Ordu Limanı arazi haritası, Ordu Limanı sokak haritası, google earth Ordu Limanı, Ordu Limanı üç boyutlu görüntüsü, Ordu Limanı 3d görüntüleri ve Ordu Limanı yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Ordu Limanı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Ordu Limanı0.00 Km
19 Eylül Stadyumu1.53 Km
Boztepe, Ordu2.06 Km
Ordu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü2.09 Km
Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali2.17 Km
Ordu SGK İl Müdürlüğü4.10 Km
Altınordu Sosyal Güvenlik Merkezi4.10 Km
Akçaova Çayı4.79 Km
Ordu Organize Sanayi Sitesi4.93 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı