Boztepe, Ordu Nerede Nasıl Gidilir, Boztepe, Ordu Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Ordu  » Boztepe, Ordu Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Boztepe, Ordu

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Boztepe, Ordu Haritası

Boztepe, Ordu Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Boztepe, Ordu nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Boztepe, Ordu konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Boztepe, Ordu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Boztepe, Ordu Haritası" sayfasındasınız. Boztepe, Ordu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Boztepe, Ordu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Boztepe, Ordu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Boztepe, Ordu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Boztepe, Ordu Ordu şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Boztepe, Ordu için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 59' 25¨ N Boylam: 37° 51' 24¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Boztepe, Ordu Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.9903 Boylam: 37.8567 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Boztepe, Ordu haritası, Boztepe, Ordu uydu görüntüleri, Boztepe, Ordu karayolları haritası, google maps Boztepe, Ordu, Boztepe, Ordu arazi haritası, Boztepe, Ordu sokak haritası, google earth Boztepe, Ordu, Boztepe, Ordu üç boyutlu görüntüsü, Boztepe, Ordu 3d görüntüleri ve Boztepe, Ordu yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Boztepe, Ordu haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Boztepe, Ordu0.00 Km
19 Eylül Stadyumu2.01 Km
Ordu Limanı2.06 Km
Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali3.29 Km
Ordu Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü3.44 Km
Akçaova Çayı3.85 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı