Navalageli Dere Nerede Nasıl Gidilir, Navalageli Dere Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Diyarbakır  » Navalageli Dere Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Navalageli Dere

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Navalageli Dere Haritası

Navalageli Dere Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Navalageli Dere nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Navalageli Dere konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Navalageli Dere Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Navalageli Dere Haritası" sayfasındasınız. Navalageli Dere haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Navalageli Dere Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Navalageli Dere haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Navalageli Dere Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Navalageli Dere Diyarbakır şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Navalageli Dere için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 22' 9¨ N Boylam: 40° 51' 27¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Navalageli Dere Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.3692 Boylam: 40.8575 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Navalageli Dere haritası, Navalageli Dere uydu görüntüleri, Navalageli Dere karayolları haritası, google maps Navalageli Dere, Navalageli Dere arazi haritası, Navalageli Dere sokak haritası, google earth Navalageli Dere, Navalageli Dere üç boyutlu görüntüsü, Navalageli Dere 3d görüntüleri ve Navalageli Dere yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Navalageli Dere haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Navalageli Dere0.00 Km
Silvan Barajı4.06 Km
Serince Dere4.25 Km
Göçer Çayı4.32 Km
Kasko


Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı