Göçer Çayı Nerede Nasıl Gidilir, Göçer Çayı Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Diyarbakır  » Göçer Çayı Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Göçer Çayı

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Göçer Çayı Haritası

Göçer Çayı Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Göçer Çayı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Göçer Çayı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Göçer Çayı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Göçer Çayı Haritası" sayfasındasınız. Göçer Çayı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Göçer Çayı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Göçer Çayı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Göçer Çayı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Göçer Çayı Diyarbakır şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Göçer Çayı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 21' 0¨ N Boylam: 40° 54' 2¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Göçer Çayı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.35 Boylam: 40.9006 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Göçer Çayı haritası, Göçer Çayı uydu görüntüleri, Göçer Çayı karayolları haritası, google maps Göçer Çayı, Göçer Çayı arazi haritası, Göçer Çayı sokak haritası, google earth Göçer Çayı, Göçer Çayı üç boyutlu görüntüsü, Göçer Çayı 3d görüntüleri ve Göçer Çayı yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Göçer Çayı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Göçer Çayı0.00 Km
Navalageli Dere4.32 Km
Serince Dere4.94 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı