Kırtepe Nerede Nasıl Gidilir, Kırtepe Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Samsun  » Kırtepe Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Kırtepe

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Kırtepe Haritası

Kırtepe Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Kırtepe nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Kırtepe konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Kırtepe Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kırtepe Haritası" sayfasındasınız. Kırtepe haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kırtepe Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kırtepe haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kırtepe Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Kırtepe Samsun şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Kırtepe için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 41° 15' 20¨ N Boylam: 36° 16' 59¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Kırtepe Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 41.2556 Boylam: 36.2831 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Kırtepe haritası, Kırtepe uydu görüntüleri, Kırtepe karayolları haritası, google maps Kırtepe, Kırtepe arazi haritası, Kırtepe sokak haritası, google earth Kırtepe, Kırtepe üç boyutlu görüntüsü, Kırtepe 3d görüntüleri ve Kırtepe yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Kırtepe haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Kırtepe0.00 Km
İkiz Tepeler2.39 Km
Samsun Anadolu Lisesi3.07 Km
Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminali3.61 Km
Makro AVM3.70 Km
Mater Dolorosa Katolik Kilisesi4.17 Km
Muskali Tepe4.64 Km
Yağmurdede Tepe4.82 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı