İkiz Tepeler Nerede Nasıl Gidilir, İkiz Tepeler Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Samsun  » İkiz Tepeler Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

İkiz Tepeler

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

İkiz Tepeler Haritası

İkiz Tepeler Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak İkiz Tepeler nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. İkiz Tepeler konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


İkiz Tepeler Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "İkiz Tepeler Haritası" sayfasındasınız. İkiz Tepeler haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. İkiz Tepeler Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de İkiz Tepeler haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden İkiz Tepeler Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

İkiz Tepeler Samsun şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

İkiz Tepeler için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 41° 16' 13¨ N Boylam: 36° 15' 44¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için İkiz Tepeler Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 41.2703 Boylam: 36.2622 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
İkiz Tepeler haritası, İkiz Tepeler uydu görüntüleri, İkiz Tepeler karayolları haritası, google maps İkiz Tepeler, İkiz Tepeler arazi haritası, İkiz Tepeler sokak haritası, google earth İkiz Tepeler, İkiz Tepeler üç boyutlu görüntüsü, İkiz Tepeler 3d görüntüleri ve İkiz Tepeler yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

İkiz Tepeler haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
İkiz Tepeler0.00 Km
Kırtepe2.39 Km
Yağmurdede Tepe2.92 Km
Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminali3.04 Km
Makro AVM3.27 Km
Samsun Anadolu Lisesi4.57 Km
Mater Dolorosa Katolik Kilisesi4.78 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı