Fırkatan Kilisesi Nerede Nasıl Gidilir, Fırkatan Kilisesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Nevşehir  » Fırkatan Kilisesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Fırkatan Kilisesi

Adres: Göreme, Nevşehir
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Fırkatan Kilisesi Haritası

Fırkatan Kilisesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Fırkatan Kilisesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Fırkatan Kilisesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Fırkatan Kilisesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Fırkatan Kilisesi Haritası" sayfasındasınız. Fırkatan Kilisesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Fırkatan Kilisesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Fırkatan Kilisesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Fırkatan Kilisesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Fırkatan Kilisesi Nevşehir şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Fırkatan Kilisesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 22' 24¨ N Boylam: 34° 44' 4¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Fırkatan Kilisesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.3733 Boylam: 34.7345 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Fırkatan Kilisesi haritası, Fırkatan Kilisesi uydu görüntüleri, Fırkatan Kilisesi karayolları haritası, google maps Fırkatan Kilisesi, Fırkatan Kilisesi arazi haritası, Fırkatan Kilisesi sokak haritası, google earth Fırkatan Kilisesi, Fırkatan Kilisesi üç boyutlu görüntüsü, Fırkatan Kilisesi 3d görüntüleri ve Fırkatan Kilisesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Fırkatan Kilisesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Fırkatan Kilisesi0.00 Km
Aziz Theodoros Trion Kilisesi0.01 Km
Derinkuyu Yeraltı Şehri0.03 Km
Üzümlü Kilisesi0.12 Km
Derinkuyu Yeraltı Şehri1.66 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı