Derinkuyu Yeraltı Şehri Nerede Nasıl Gidilir, Derinkuyu Yeraltı Şehri Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Nevşehir  » Derinkuyu Yeraltı Şehri Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Derinkuyu Yeraltı Şehri

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Derinkuyu Yeraltı Şehri Haritası

Derinkuyu Yeraltı Şehri Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Derinkuyu Yeraltı Şehri nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Derinkuyu Yeraltı Şehri konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Derinkuyu Yeraltı Şehri Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Derinkuyu Yeraltı Şehri Haritası" sayfasındasınız. Derinkuyu Yeraltı Şehri haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Derinkuyu Yeraltı Şehri Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Derinkuyu Yeraltı Şehri haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Derinkuyu Yeraltı Şehri Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Derinkuyu Yeraltı Şehri Nevşehir şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Derinkuyu Yeraltı Şehri için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 22' 17¨ N Boylam: 34° 42' 56¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Derinkuyu Yeraltı Şehri Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.3714 Boylam: 34.7156 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Derinkuyu Yeraltı Şehri haritası, Derinkuyu Yeraltı Şehri uydu görüntüleri, Derinkuyu Yeraltı Şehri karayolları haritası, google maps Derinkuyu Yeraltı Şehri, Derinkuyu Yeraltı Şehri arazi haritası, Derinkuyu Yeraltı Şehri sokak haritası, google earth Derinkuyu Yeraltı Şehri, Derinkuyu Yeraltı Şehri üç boyutlu görüntüsü, Derinkuyu Yeraltı Şehri 3d görüntüleri ve Derinkuyu Yeraltı Şehri yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Derinkuyu Yeraltı Şehri haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Derinkuyu Yeraltı Şehri0.00 Km
Üzümlü Kilisesi1.61 Km
Aziz Theodoros Trion Kilisesi1.65 Km
Fırkatan Kilisesi1.66 Km
Derinkuyu Yeraltı Şehri1.69 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı