Aziz Vasilyos Kilisesi Nerede Nasıl Gidilir, Aziz Vasilyos Kilisesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Nevşehir  » Aziz Vasilyos Kilisesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Aziz Vasilyos Kilisesi

Adres: Mustafapaşa, Nevşehir
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Aziz Vasilyos Kilisesi Haritası

Aziz Vasilyos Kilisesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Aziz Vasilyos Kilisesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Aziz Vasilyos Kilisesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Aziz Vasilyos Kilisesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Aziz Vasilyos Kilisesi Haritası" sayfasındasınız. Aziz Vasilyos Kilisesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Aziz Vasilyos Kilisesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Aziz Vasilyos Kilisesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Aziz Vasilyos Kilisesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Aziz Vasilyos Kilisesi Nevşehir şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Aziz Vasilyos Kilisesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 35' 1¨ N Boylam: 34° 53' 53¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Aziz Vasilyos Kilisesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.5836 Boylam: 34.898 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Aziz Vasilyos Kilisesi haritası, Aziz Vasilyos Kilisesi uydu görüntüleri, Aziz Vasilyos Kilisesi karayolları haritası, google maps Aziz Vasilyos Kilisesi, Aziz Vasilyos Kilisesi arazi haritası, Aziz Vasilyos Kilisesi sokak haritası, google earth Aziz Vasilyos Kilisesi, Aziz Vasilyos Kilisesi üç boyutlu görüntüsü, Aziz Vasilyos Kilisesi 3d görüntüleri ve Aziz Vasilyos Kilisesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Aziz Vasilyos Kilisesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Aziz Vasilyos Kilisesi0.00 Km
Eleni Restaurant0.09 Km
St. Nikolas Church0.74 Km
Aziz Nikola Manastırı0.74 Km
Pancarlık Vadisi2.85 Km
Gomeda Vadisi3.55 Km
Damsa Barajı3.84 Km
Ürgüp Sosyal Güvenlik Merkezi4.74 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı