Aziz Nikola Manastırı Nerede Nasıl Gidilir, Aziz Nikola Manastırı Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Aziz Nikola Manastırı Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Aziz Nikola Manastırı

Adres: Mustafapasa,
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Aziz Nikola Manastırı Haritası

Aziz Nikola Manastırı Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Aziz Nikola Manastırı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Aziz Nikola Manastırı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Aziz Nikola Manastırı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Aziz Nikola Manastırı Haritası" sayfasındasınız. Aziz Nikola Manastırı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Aziz Nikola Manastırı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Aziz Nikola Manastırı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Aziz Nikola Manastırı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Aziz Nikola Manastırı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 34' 38¨ N Boylam: 34° 53' 44¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Aziz Nikola Manastırı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.5772 Boylam: 34.8955 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Aziz Nikola Manastırı haritası, Aziz Nikola Manastırı uydu görüntüleri, Aziz Nikola Manastırı karayolları haritası, google maps Aziz Nikola Manastırı, Aziz Nikola Manastırı arazi haritası, Aziz Nikola Manastırı sokak haritası, google earth Aziz Nikola Manastırı, Aziz Nikola Manastırı üç boyutlu görüntüsü, Aziz Nikola Manastırı 3d görüntüleri ve Aziz Nikola Manastırı yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Aziz Nikola Manastırı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
St. Nikolas Church0.00 Km
Aziz Nikola Manastırı0.00 Km
Eleni Restaurant0.69 Km
Aziz Vasilyos Kilisesi0.74 Km
Gomeda Vadisi3.14 Km
Pancarlık Vadisi3.37 Km
Damsa Barajı3.41 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı