Akdamar Kilisesi Nerede Nasıl Gidilir, Akdamar Kilisesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Akdamar Kilisesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Akdamar Kilisesi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Akdamar Kilisesi Haritası

Akdamar Kilisesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Akdamar Kilisesi Yakınındaki Oteller
Aşağıdaki haritayı kullanarak Akdamar Kilisesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Akdamar Kilisesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Akdamar Kilisesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Akdamar Kilisesi Haritası" sayfasındasınız. Akdamar Kilisesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Akdamar Kilisesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Akdamar Kilisesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Akdamar Kilisesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Akdamar Kilisesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 20' 25¨ N Boylam: 43° 2' 13¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Akdamar Kilisesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.3403 Boylam: 43.0369 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Akdamar Kilisesi haritası, Akdamar Kilisesi uydu görüntüleri, Akdamar Kilisesi karayolları haritası, google maps Akdamar Kilisesi, Akdamar Kilisesi arazi haritası, Akdamar Kilisesi sokak haritası, google earth Akdamar Kilisesi, Akdamar Kilisesi üç boyutlu görüntüsü, Akdamar Kilisesi 3d görüntüleri ve Akdamar Kilisesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Akdamar Kilisesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Akdamar Kilisesi0.00 Km
Akdamar Adası0.19 Km
Kuzu Adası4.53 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı