Akdamar Adası Nerede Nasıl Gidilir, Akdamar Adası Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Van  » Akdamar Adası Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Akdamar Adası

Adres: Akdamar, Van
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Akdamar Adası Haritası

Akdamar Adası Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Akdamar Adası nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Akdamar Adası konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Akdamar Adası Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Akdamar Adası Haritası" sayfasındasınız. Akdamar Adası haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Akdamar Adası Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Akdamar Adası haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Akdamar Adası Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Akdamar Adası Van şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Akdamar Adası için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 20' 30¨ N Boylam: 43° 2' 9¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Akdamar Adası Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.3417 Boylam: 43.0357 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Akdamar Adası haritası, Akdamar Adası uydu görüntüleri, Akdamar Adası karayolları haritası, google maps Akdamar Adası, Akdamar Adası arazi haritası, Akdamar Adası sokak haritası, google earth Akdamar Adası, Akdamar Adası üç boyutlu görüntüsü, Akdamar Adası 3d görüntüleri ve Akdamar Adası yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Akdamar Adası haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Akdamar Adası0.00 Km
Akdamar Kilisesi0.19 Km
Kuzu Adası4.36 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı