Cizre Sınır Kapısı Nerede Nasıl Gidilir, Cizre Sınır Kapısı Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Şırnak  » Cizre Sınır Kapısı Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Cizre Sınır Kapısı

Adres: Cizre (Türkiye - Suriye Sınır Kapısı), Şırnak
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Cizre Sınır Kapısı Haritası

Cizre Sınır Kapısı Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Cizre Sınır Kapısı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Cizre Sınır Kapısı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Cizre Sınır Kapısı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Cizre Sınır Kapısı Haritası" sayfasındasınız. Cizre Sınır Kapısı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Cizre Sınır Kapısı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Cizre Sınır Kapısı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Cizre Sınır Kapısı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Cizre Sınır Kapısı Şırnak şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Cizre Sınır Kapısı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 18' 48¨ N Boylam: 42° 11' 45¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Cizre Sınır Kapısı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.3134 Boylam: 42.1957 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Cizre Sınır Kapısı haritası, Cizre Sınır Kapısı uydu görüntüleri, Cizre Sınır Kapısı karayolları haritası, google maps Cizre Sınır Kapısı, Cizre Sınır Kapısı arazi haritası, Cizre Sınır Kapısı sokak haritası, google earth Cizre Sınır Kapısı, Cizre Sınır Kapısı üç boyutlu görüntüsü, Cizre Sınır Kapısı 3d görüntüleri ve Cizre Sınır Kapısı yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Cizre Sınır Kapısı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Cizre Sınır Kapısı0.00 Km
Cizre Şehirlerarası Otobüs Terminali0.97 Km
Cizre Spor Tesisleri1.22 Km
Cizre Sosyal Güvenlik Merkezi1.28 Km
Şırnak Üniversitesi Cizre Meslek Yüksekokulu1.92 Km
Kayık Geçidi2.15 Km
Dicle Köprüsü2.23 Km
Yukarısaksan Deresi3.60 Km
Saklan Deresi3.62 Km
isaağa Harabı4.08 Km
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı