Dicle Köprüsü Nerede Nasıl Gidilir, Dicle Köprüsü Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Şırnak  » Dicle Köprüsü Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Dicle Köprüsü

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Dicle Köprüsü Haritası

Dicle Köprüsü Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Dicle Köprüsü nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Dicle Köprüsü konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Dicle Köprüsü Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Dicle Köprüsü Haritası" sayfasındasınız. Dicle Köprüsü haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Dicle Köprüsü Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Dicle Köprüsü haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Dicle Köprüsü Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Dicle Köprüsü Şırnak şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Dicle Köprüsü için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 19' 60¨ N Boylam: 42° 11' 34¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Dicle Köprüsü Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.3333 Boylam: 42.1928 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dicle Köprüsü haritası, Dicle Köprüsü uydu görüntüleri, Dicle Köprüsü karayolları haritası, google maps Dicle Köprüsü, Dicle Köprüsü arazi haritası, Dicle Köprüsü sokak haritası, google earth Dicle Köprüsü, Dicle Köprüsü üç boyutlu görüntüsü, Dicle Köprüsü 3d görüntüleri ve Dicle Köprüsü yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Dicle Köprüsü haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Dicle Köprüsü0.00 Km
Kayık Geçidi0.28 Km
Şırnak Üniversitesi Cizre Meslek Yüksekokulu0.55 Km
Cizre Sosyal Güvenlik Merkezi0.97 Km
Cizre Spor Tesisleri1.03 Km
Cizre Şehirlerarası Otobüs Terminali1.62 Km
isaağa Harabı1.93 Km
Cizre Sınır Kapısı2.23 Km
Yukarısaksan Deresi4.96 Km
Saklan Deresi4.98 Km
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı