Yeşil Limanı Nerede Nasıl Gidilir, Yeşil Limanı Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Çanakkale  » Yeşil Limanı Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Yeşil Limanı

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Yeşil Limanı Haritası

Yeşil Limanı Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Yeşil Limanı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Yeşil Limanı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Yeşil Limanı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Yeşil Limanı Haritası" sayfasındasınız. Yeşil Limanı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Yeşil Limanı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Yeşil Limanı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Yeşil Limanı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Yeşil Limanı Çanakkale şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Yeşil Limanı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 39° 28' 47¨ N Boylam: 26° 16' 42¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Yeşil Limanı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 39.4798 Boylam: 26.2783 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Yeşil Limanı haritası, Yeşil Limanı uydu görüntüleri, Yeşil Limanı karayolları haritası, google maps Yeşil Limanı, Yeşil Limanı arazi haritası, Yeşil Limanı sokak haritası, google earth Yeşil Limanı, Yeşil Limanı üç boyutlu görüntüsü, Yeşil Limanı 3d görüntüleri ve Yeşil Limanı yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Yeşil Limanı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Yeşil Limanı0.00 Km
Kavşak Burnu0.43 Km
Akkaya Burnu1.60 Km
Hacı Burnu2.83 Km
Sivrice Burnu3.56 Km
Gümrük Burnu3.80 Km
Döküntü Burnu3.90 Km
Assos4.06 Km
Sivrice Koyu4.73 Km
Behramkale4.90 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı