Tuzla İtosb Mesleki Eğitim Merkezi Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  İstanbul Eğitim Kurumları  » Tuzla İtosb Mesleki Eğitim Merkezi Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Tuzla İtosb Mesleki Eğitim Merkezi, İbni Sina Orta Okulu B Blok - Evliya Çelebi Mah. Hatboyu Caddesi Şifa Sokak Tuzla/istanbul Tuzla, İstanbul, Türkiye

Telefon : (216) 701 24 97 Faks : (216) 701 24 97
Bu bilgiler MEB tarafından herkse açık şekilde yayınlanmış listesinden alınmıştır. Tüm bilgiler MEB kaynaklıdır.
Eğer bir hata varsa aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bize bildiriniz hemen gerekli değişiklik yapılmaktadır.
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Tuzla İtosb Mesleki Eğitim Merkezi kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Tuzla İtosb Mesleki Eğitim Merkezi sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

İstanbul Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tuzla İtosb Mesleki Eğitim Merkezi nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Tuzla İtosb Mesleki Eğitim Merkezi Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Tuzla İtosb Mesleki Eğitim Merkezi - Tuzla İstanbul Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Tuzla İtosb Mesleki Eğitim Merkezi - Tuzla İstanbul Haritası" sayfasındasınız. Tuzla İtosb Mesleki Eğitim Merkezi - Tuzla İstanbul haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Tuzla İtosb Mesleki Eğitim Merkezi - Tuzla İstanbul Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Tuzla İtosb Mesleki Eğitim Merkezi - Tuzla İstanbul haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Tuzla İtosb Mesleki Eğitim Merkezi - Tuzla İstanbul Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı