Türkgözü Sınır Kapısı Nerede Nasıl Gidilir, Türkgözü Sınır Kapısı Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Ardahan  » Türkgözü Sınır Kapısı Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Türkgözü Sınır Kapısı

Adres: Türkgözü (Türkiye - Gürcistan Sınır Kapısı), Ardahan
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Türkgözü Sınır Kapısı Haritası

Türkgözü Sınır Kapısı Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Türkgözü Sınır Kapısı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Türkgözü Sınır Kapısı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Türkgözü Sınır Kapısı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Türkgözü Sınır Kapısı Haritası" sayfasındasınız. Türkgözü Sınır Kapısı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Türkgözü Sınır Kapısı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Türkgözü Sınır Kapısı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Türkgözü Sınır Kapısı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Türkgözü Sınır Kapısı Ardahan şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Türkgözü Sınır Kapısı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 41° 35' 14¨ N Boylam: 42° 49' 6¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Türkgözü Sınır Kapısı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 41.5872 Boylam: 42.8184 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Türkgözü Sınır Kapısı haritası, Türkgözü Sınır Kapısı uydu görüntüleri, Türkgözü Sınır Kapısı karayolları haritası, google maps Türkgözü Sınır Kapısı, Türkgözü Sınır Kapısı arazi haritası, Türkgözü Sınır Kapısı sokak haritası, google earth Türkgözü Sınır Kapısı, Türkgözü Sınır Kapısı üç boyutlu görüntüsü, Türkgözü Sınır Kapısı 3d görüntüleri ve Türkgözü Sınır Kapısı yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Türkgözü Sınır Kapısı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Türkgözü Sınır Kapısı0.00 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı