Türkan Sabancı Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  İstanbul Eğitim Kurumları  » Türkan Sabancı Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Türkan Sabancı Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi, Kısıklı Mah. Kısıklı Büyük Çamlıca Cadde No:19 Üsküdar , İstanbul Üsküdar, İstanbul, Türkiye

Telefon : (216) 651 50 02 Faks :
Bu bilgiler MEB tarafından herkse açık şekilde yayınlanmış listesinden alınmıştır. Tüm bilgiler MEB kaynaklıdır.
Eğer bir hata varsa aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bize bildiriniz hemen gerekli değişiklik yapılmaktadır.
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Türkan Sabancı Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Türkan Sabancı Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

İstanbul Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türkan Sabancı Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Türkan Sabancı Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Türkan Sabancı Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi - Üsküdar İstanbul Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Türkan Sabancı Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi - Üsküdar İstanbul Haritası" sayfasındasınız. Türkan Sabancı Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi - Üsküdar İstanbul haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Türkan Sabancı Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi - Üsküdar İstanbul Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Türkan Sabancı Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi - Üsküdar İstanbul haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Türkan Sabancı Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi - Üsküdar İstanbul Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı