Termessos Nerede Nasıl Gidilir, Termessos Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Antalya  » Termessos Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Termessos

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Termessos Haritası

Termessos Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Termessos nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Termessos konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Termessos Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Termessos Haritası" sayfasındasınız. Termessos haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Termessos Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Termessos haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Termessos Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Termessos Antalya şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Termessos için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 36° 59' 13¨ N Boylam: 30° 28' 36¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Termessos Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 36.9869 Boylam: 30.4768 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Termessos haritası, Termessos uydu görüntüleri, Termessos karayolları haritası, google maps Termessos, Termessos arazi haritası, Termessos sokak haritası, google earth Termessos, Termessos üç boyutlu görüntüsü, Termessos 3d görüntüleri ve Termessos yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Termessos haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Termessos0.00 Km
Güllük Dağı Termessos Milli Parkı0.82 Km
Güllük Dağı Termessos Milli Parkı3.24 Km
Yazır Çayı3.27 Km
Termessos3.84 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı