Sofuya Yaylası Nerede Nasıl Gidilir, Sofuya Yaylası Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Şırnak  » Sofuya Yaylası Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Sofuya Yaylası

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Sofuya Yaylası Haritası

Sofuya Yaylası Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Sofuya Yaylası nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Sofuya Yaylası konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Sofuya Yaylası Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Sofuya Yaylası Haritası" sayfasındasınız. Sofuya Yaylası haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Sofuya Yaylası Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Sofuya Yaylası haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Sofuya Yaylası Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Sofuya Yaylası Şırnak şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Sofuya Yaylası için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 36' 49¨ N Boylam: 43° 0' 56¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Sofuya Yaylası Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.6136 Boylam: 43.0156 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Sofuya Yaylası haritası, Sofuya Yaylası uydu görüntüleri, Sofuya Yaylası karayolları haritası, google maps Sofuya Yaylası, Sofuya Yaylası arazi haritası, Sofuya Yaylası sokak haritası, google earth Sofuya Yaylası, Sofuya Yaylası üç boyutlu görüntüsü, Sofuya Yaylası 3d görüntüleri ve Sofuya Yaylası yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Sofuya Yaylası haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Sofuya Yaylası0.00 Km
Suçıkan Deresi2.68 Km
Tuzluca Yaylası3.32 Km
Şıhlar Dağı4.14 Km
Berçiya Gölü4.24 Km
Seri Pınarı4.52 Km
Meydankolın Sırtları4.89 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı