Uludere İlçe Haritası, Şırnak Uludere Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Şırnak  » Uludere Haritası
Uludere ilçesi Şırnak iline bağlıdır. Uludere, Şırnak şehrinin bir ilçesidir, Uludere semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Şırnak ilinin Uludere ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Şırnak Uludere İlçesi HaritasıŞırnak Uludere Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Şırnak Uludere Haritası" sayfasındasınız. Şırnak Uludere haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Şırnak Uludere Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Şırnak Uludere haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Şırnak Uludere Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Şırnak Uludere Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Şırnak Uludere için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 26' 59¨ N Boylam: 42° 51' 10¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Şırnak Uludere Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.449744 Boylam: 42.852727 şeklindedir.

Şırnak Uludere Semtleri


Uludere Semtleri

Şırnak Uludere Mahalleleri


Uludere Mahalleleri

Şırnak Uludere Köyleri


Uludere Köyleri

Şırnak Uludere 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Şırnak Uludere haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Refanka Boğazı2.64 Km
Şiyi Deresi3.72 Km
İhtiyarbaşı Tepesi4.05 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı