Sığacık Kalesi Nerede Nasıl Gidilir, Sığacık Kalesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Sığacık Kalesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Sığacık Kalesi

Adres: Sığacık, Seferihisar
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Sığacık Kalesi Haritası

Sığacık Kalesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Sığacık Kalesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Sığacık Kalesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Sığacık Kalesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Sığacık Kalesi Haritası" sayfasındasınız. Sığacık Kalesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Sığacık Kalesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Sığacık Kalesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Sığacık Kalesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Sığacık Kalesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 11' 40¨ N Boylam: 26° 47' 4¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Sığacık Kalesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.1944 Boylam: 26.7845 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Sığacık Kalesi haritası, Sığacık Kalesi uydu görüntüleri, Sığacık Kalesi karayolları haritası, google maps Sığacık Kalesi, Sığacık Kalesi arazi haritası, Sığacık Kalesi sokak haritası, google earth Sığacık Kalesi, Sığacık Kalesi üç boyutlu görüntüsü, Sığacık Kalesi 3d görüntüleri ve Sığacık Kalesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Sığacık Kalesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Sığacık Kalesi0.00 Km
Sığacık Limanı0.10 Km
Seferihisar Sığacık Marina0.20 Km
Teos Marina0.24 Km
Akkum Beach Club0.92 Km
Mukka Beach Club0.93 Km
Teos1.11 Km
Eşek Adası1.34 Km
Killik Burnu3.37 Km
Çiçek Adası4.09 Km
Teos Limanı4.17 Km
Sırtlan Burnu4.94 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı