Sekilka Deresi Nerede Nasıl Gidilir, Sekilka Deresi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Batman  » Sekilka Deresi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Sekilka Deresi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Sekilka Deresi Haritası

Sekilka Deresi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Sekilka Deresi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Sekilka Deresi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Sekilka Deresi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Sekilka Deresi Haritası" sayfasındasınız. Sekilka Deresi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Sekilka Deresi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Sekilka Deresi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Sekilka Deresi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Sekilka Deresi Batman şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Sekilka Deresi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 49' 0¨ N Boylam: 41° 40' 51¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Sekilka Deresi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.8167 Boylam: 41.6808 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Sekilka Deresi haritası, Sekilka Deresi uydu görüntüleri, Sekilka Deresi karayolları haritası, google maps Sekilka Deresi, Sekilka Deresi arazi haritası, Sekilka Deresi sokak haritası, google earth Sekilka Deresi, Sekilka Deresi üç boyutlu görüntüsü, Sekilka Deresi 3d görüntüleri ve Sekilka Deresi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Sekilka Deresi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Sekilka Deresi0.00 Km
Selen Harabesi1.28 Km
Hiller Harabesi2.11 Km
Kalesikefte Tepesi2.70 Km
Mergegerza Deresi2.73 Km
Şarlo Deresi3.19 Km
Akçalı Tepe4.03 Km
Sevdik Deresi4.50 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı