Sarıkız Tepesi Nerede Nasıl Gidilir, Sarıkız Tepesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Çanakkale  » Sarıkız Tepesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Sarıkız Tepesi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Sarıkız Tepesi Haritası

Sarıkız Tepesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Sarıkız Tepesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Sarıkız Tepesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Sarıkız Tepesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Sarıkız Tepesi Haritası" sayfasındasınız. Sarıkız Tepesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Sarıkız Tepesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Sarıkız Tepesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Sarıkız Tepesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Sarıkız Tepesi Çanakkale şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Sarıkız Tepesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 14' 22¨ N Boylam: 26° 23' 19¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Sarıkız Tepesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.2395 Boylam: 26.3887 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Sarıkız Tepesi haritası, Sarıkız Tepesi uydu görüntüleri, Sarıkız Tepesi karayolları haritası, google maps Sarıkız Tepesi, Sarıkız Tepesi arazi haritası, Sarıkız Tepesi sokak haritası, google earth Sarıkız Tepesi, Sarıkız Tepesi üç boyutlu görüntüsü, Sarıkız Tepesi 3d görüntüleri ve Sarıkız Tepesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Sarıkız Tepesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Sarıkız Tepesi0.00 Km
Bigalı Köyü Atatürk Evi2.48 Km
Bigalı Kalesi3.30 Km
Akbaş Limanı3.50 Km
Kayaaltı Dere3.70 Km
Aliçopehlivan, İpsala3.96 Km
Akbaş Şehitliği4.22 Km
Poyraz Koyu4.77 Km
Nara Burnu4.98 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı