Birecik İlçe Haritası, Şanlıurfa Birecik Nerede Uydu Görünümü Haritası

Türkiye Haritası  »  Şanlıurfa  » Birecik Haritası
Birecik ilçesi Şanlıurfa iline bağlıdır. Birecik, Şanlıurfa şehrinin bir ilçesidir, Birecik semtleri, mahalleleri, köyleri ile beraber önemli yerlerine ait haritayı aşağıdan inceleyebilirsiniz. Şanlıurfa ilinin Birecik ilçesinin nerede olduğunu hangi konumda yer aldığını da harita yardımıyla görebilirsiniz.

Şanlıurfa Birecik İlçesi HaritasıŞanlıurfa Birecik Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Şanlıurfa Birecik Haritası" sayfasındasınız. Şanlıurfa Birecik haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Şanlıurfa Birecik Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Şanlıurfa Birecik haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Şanlıurfa Birecik Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Şanlıurfa Birecik Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Şanlıurfa Birecik için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 1' 30¨ N Boylam: 37° 58' 37¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Şanlıurfa Birecik Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.025 Boylam: 37.976944 şeklindedir.

Şanlıurfa Birecik Semtleri


Birecik Semtleri

Şanlıurfa Birecik Mahalleleri


Birecik Mahalleleri

Şanlıurfa Birecik Köyleri


Birecik Köyleri

Şanlıurfa Birecik 15 Günlük Hava Durumu Tahmini

Şanlıurfa Birecik haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Birecik Sosyal Güvenlik Merkezi1.13 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı