Sancaktepe Mesleki Eğitim Merkezi Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  İstanbul Eğitim Kurumları  » Sancaktepe Mesleki Eğitim Merkezi Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Sancaktepe Mesleki Eğitim Merkezi, Eyüp Sultan Mah. Niyaz Sk. No: 7 Sancaktepe / İstanbul Sancaktepe, İstanbul, Türkiye

Telefon : (216) 540 95 05 Faks : (216) 540 95 05
Bu bilgiler MEB tarafından herkse açık şekilde yayınlanmış listesinden alınmıştır. Tüm bilgiler MEB kaynaklıdır.
Eğer bir hata varsa aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bize bildiriniz hemen gerekli değişiklik yapılmaktadır.
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Sancaktepe Mesleki Eğitim Merkezi kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Sancaktepe Mesleki Eğitim Merkezi sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

İstanbul Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sancaktepe Mesleki Eğitim Merkezi nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Sancaktepe Mesleki Eğitim Merkezi Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Sancaktepe Mesleki Eğitim Merkezi - Sancaktepe İstanbul Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Sancaktepe Mesleki Eğitim Merkezi - Sancaktepe İstanbul Haritası" sayfasındasınız. Sancaktepe Mesleki Eğitim Merkezi - Sancaktepe İstanbul haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Sancaktepe Mesleki Eğitim Merkezi - Sancaktepe İstanbul Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Sancaktepe Mesleki Eğitim Merkezi - Sancaktepe İstanbul haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Sancaktepe Mesleki Eğitim Merkezi - Sancaktepe İstanbul Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı