Şabani Harabesi Nerede Nasıl Gidilir, Şabani Harabesi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Şırnak  » Åžabani Harabesi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Şabani Harabesi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Şabani Harabesi Haritası

Şabani Harabesi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Şabani Harabesi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Şabani Harabesi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Şabani Harabesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Şabani Harabesi Haritası" sayfasındasınız. Şabani Harabesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Şabani Harabesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Şabani Harabesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Şabani Harabesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Şabani Harabesi Şırnak şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Şabani Harabesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 11' 12¨ N Boylam: 41° 59' 7¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Şabani Harabesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.1867 Boylam: 41.9853 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Şabani Harabesi haritası, Şabani Harabesi uydu görüntüleri, Şabani Harabesi karayolları haritası, google maps Şabani Harabesi, Şabani Harabesi arazi haritası, Şabani Harabesi sokak haritası, google earth Şabani Harabesi, Şabani Harabesi üç boyutlu görüntüsü, Şabani Harabesi 3d görüntüleri ve Şabani Harabesi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Şabani Harabesi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Şabani Harabesi0.00 Km
Girikızıl Harabesi0.65 Km
Şekşek Harabesi0.70 Km
Yusufoğlu Deresi4.11 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı