Pilur Dere Nerede Nasıl Gidilir, Pilur Dere Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Diyarbakır  » Pilur Dere Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Pilur Dere

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Pilur Dere Haritası

Pilur Dere Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Pilur Dere nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Pilur Dere konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Pilur Dere Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Pilur Dere Haritası" sayfasındasınız. Pilur Dere haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Pilur Dere Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Pilur Dere haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Pilur Dere Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Pilur Dere Diyarbakır şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Pilur Dere için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 38° 27' 59¨ N Boylam: 40° 49' 36¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Pilur Dere Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 38.4664 Boylam: 40.8267 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Pilur Dere haritası, Pilur Dere uydu görüntüleri, Pilur Dere karayolları haritası, google maps Pilur Dere, Pilur Dere arazi haritası, Pilur Dere sokak haritası, google earth Pilur Dere, Pilur Dere üç boyutlu görüntüsü, Pilur Dere 3d görüntüleri ve Pilur Dere yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Pilur Dere haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Pilur Dere0.00 Km
Yorulmaz Dere3.23 Km
Koceran Dere4.94 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı