Pazarkule Sınır Kapısı Nerede Nasıl Gidilir, Pazarkule Sınır Kapısı Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Edirne  » Pazarkule Sınır Kapısı Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Pazarkule Sınır Kapısı

Adres: Pazarkule (Türkiye - Yunanistan Sınır Kapısı), Edirne
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Pazarkule Sınır Kapısı Haritası

Pazarkule Sınır Kapısı Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Pazarkule Sınır Kapısı nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Pazarkule Sınır Kapısı konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Pazarkule Sınır Kapısı Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Pazarkule Sınır Kapısı Haritası" sayfasındasınız. Pazarkule Sınır Kapısı haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Pazarkule Sınır Kapısı Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Pazarkule Sınır Kapısı haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Pazarkule Sınır Kapısı Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Pazarkule Sınır Kapısı Edirne şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Pazarkule Sınır Kapısı için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 41° 39' 16¨ N Boylam: 26° 29' 27¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Pazarkule Sınır Kapısı Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 41.6544 Boylam: 26.4908 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Pazarkule Sınır Kapısı haritası, Pazarkule Sınır Kapısı uydu görüntüleri, Pazarkule Sınır Kapısı karayolları haritası, google maps Pazarkule Sınır Kapısı, Pazarkule Sınır Kapısı arazi haritası, Pazarkule Sınır Kapısı sokak haritası, google earth Pazarkule Sınır Kapısı, Pazarkule Sınır Kapısı üç boyutlu görüntüsü, Pazarkule Sınır Kapısı 3d görüntüleri ve Pazarkule Sınır Kapısı yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Pazarkule Sınır Kapısı haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Pazarkule Sınır Kapısı0.00 Km
Arda (nehir)0.79 Km
Lozan Müzesi2.33 Km
İlhan Koman Heykel ve Resim Müzesi2.44 Km
Lozan Barış Anıtı2.53 Km
Tarihi Edirne Tren İstasyonu2.55 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı