Patara Antik Kenti Nerede Nasıl Gidilir, Patara Antik Kenti Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Antalya  » Patara Antik Kenti Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Patara Antik Kenti

Adres: Gelemiş Mah., Ovagelemiş Köyü, Patara Antik Kenti, Kaş, Antalya, Türkiye
Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Patara Antik Kenti Haritası

Patara Antik Kenti Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Patara Antik Kenti nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Patara Antik Kenti konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Patara Antik Kenti Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Patara Antik Kenti Haritası" sayfasındasınız. Patara Antik Kenti haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Patara Antik Kenti Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Patara Antik Kenti haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Patara Antik Kenti Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Patara Antik Kenti Antalya şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Patara Antik Kenti için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 36° 15' 40¨ N Boylam: 29° 18' 55¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Patara Antik Kenti Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 36.2612 Boylam: 29.3154 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Patara Antik Kenti haritası, Patara Antik Kenti uydu görüntüleri, Patara Antik Kenti karayolları haritası, google maps Patara Antik Kenti, Patara Antik Kenti arazi haritası, Patara Antik Kenti sokak haritası, google earth Patara Antik Kenti, Patara Antik Kenti üç boyutlu görüntüsü, Patara Antik Kenti 3d görüntüleri ve Patara Antik Kenti yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Patara Antik Kenti haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Patara Antik Kenti0.00 Km
Patara Antik Tiyatro0.17 Km
Patara Örenyeri0.55 Km
Patara Plajı0.78 Km
Ova Gölü4.64 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı