Parlak Dere Nerede Nasıl Gidilir, Parlak Dere Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Gaziantep  » Parlak Dere Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Parlak Dere

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Parlak Dere Haritası

Parlak Dere Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Parlak Dere nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Parlak Dere konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Parlak Dere Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Parlak Dere Haritası" sayfasındasınız. Parlak Dere haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Parlak Dere Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Parlak Dere haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Parlak Dere Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Parlak Dere Gaziantep şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Parlak Dere için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 37° 1' 60¨ N Boylam: 36° 52' 0¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Parlak Dere Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 37.0333 Boylam: 36.8667 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Parlak Dere haritası, Parlak Dere uydu görüntüleri, Parlak Dere karayolları haritası, google maps Parlak Dere, Parlak Dere arazi haritası, Parlak Dere sokak haritası, google earth Parlak Dere, Parlak Dere üç boyutlu görüntüsü, Parlak Dere 3d görüntüleri ve Parlak Dere yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Parlak Dere haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Parlak Dere0.00 Km
Kafdağı4.42 Km
Su Köprüsü4.58 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı