Palha Deresi Nerede Nasıl Gidilir, Palha Deresi Haritası, Yol Tarifi Öğren

Türkiye Haritası  » Sivas  » Palha Deresi Haritası, Konum Yer Bilgisi ve Yol Tarifi Öğrenme

Palha Deresi

Yukarıdaki adres, telefon vb. bilgilerde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Palha Deresi Haritası

Palha Deresi Adresine Yol Tarifi Almak ve Ulaşım Bilgisi İçin Buraya Tıklayınız.
Aşağıdaki haritayı kullanarak Palha Deresi nerede bulunduğunu, haritadaki yerini, nereye yakın görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Palha Deresi konumuna yakın yerleri görmek için buraya tıklayınız


Palha Deresi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Palha Deresi Haritası" sayfasındasınız. Palha Deresi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Palha Deresi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Palha Deresi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Palha Deresi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Palha Deresi Sivas şehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

Palha Deresi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 39° 12' 0¨ N Boylam: 38° 16' 0¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Palha Deresi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 39.2 Boylam: 38.2667 şeklindedir.

Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Palha Deresi haritası, Palha Deresi uydu görüntüleri, Palha Deresi karayolları haritası, google maps Palha Deresi, Palha Deresi arazi haritası, Palha Deresi sokak haritası, google earth Palha Deresi, Palha Deresi üç boyutlu görüntüsü, Palha Deresi 3d görüntüleri ve Palha Deresi yerleşim planı yukarıdaki haritada incelenebilir.

Palha Deresi haritasına yakın yerler listesi

Yer AdıMesafe Yakınlığı
Palha Deresi0.00 Km
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı