Özel Sefaköy Sultan Fatih Anaokulu Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  İstanbul Eğitim Kurumları  » Özel Sefaköy Sultan Fatih Anaokulu Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Özel Sefaköy Sultan Fatih Anaokulu, Fevzi Çakmak Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No:11 Kiptaş Evleri Sefaköy, İstanbul Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye

Telefon : (553) 289 64 37 Faks :
Bu bilgiler MEB tarafından herkse açık şekilde yayınlanmış listesinden alınmıştır. Tüm bilgiler MEB kaynaklıdır.
Eğer bir hata varsa aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bize bildiriniz hemen gerekli değişiklik yapılmaktadır.
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Özel Sefaköy Sultan Fatih Anaokulu kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Özel Sefaköy Sultan Fatih Anaokulu sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

İstanbul Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Sefaköy Sultan Fatih Anaokulu nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Özel Sefaköy Sultan Fatih Anaokulu Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Özel Sefaköy Sultan Fatih Anaokulu - Küçükçekmece İstanbul Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Sefaköy Sultan Fatih Anaokulu - Küçükçekmece İstanbul Haritası" sayfasındasınız. Özel Sefaköy Sultan Fatih Anaokulu - Küçükçekmece İstanbul haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Sefaköy Sultan Fatih Anaokulu - Küçükçekmece İstanbul Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Sefaköy Sultan Fatih Anaokulu - Küçükçekmece İstanbul haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Sefaköy Sultan Fatih Anaokulu - Küçükçekmece İstanbul Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı