Özel Pembe Ufuklar Anaokulu Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  İstanbul Eğitim Kurumları  » Özel Pembe Ufuklar Anaokulu Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Özel Pembe Ufuklar Anaokulu, Kartaltepe Mahallesi Saraçoğlu Sokak No:4 D:1-2-3 Bakırköy/istanbul Bakırköy, İstanbul, Türkiye

Telefon : (212) 570 76 72 Faks : (212) 543 42 15
Bu bilgiler MEB tarafından herkse açık şekilde yayınlanmış listesinden alınmıştır. Tüm bilgiler MEB kaynaklıdır.
Eğer bir hata varsa aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bize bildiriniz hemen gerekli değişiklik yapılmaktadır.
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Özel Pembe Ufuklar Anaokulu kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Özel Pembe Ufuklar Anaokulu sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

İstanbul Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Pembe Ufuklar Anaokulu nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Özel Pembe Ufuklar Anaokulu Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Özel Pembe Ufuklar Anaokulu - Bakırköy İstanbul Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Pembe Ufuklar Anaokulu - Bakırköy İstanbul Haritası" sayfasındasınız. Özel Pembe Ufuklar Anaokulu - Bakırköy İstanbul haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Pembe Ufuklar Anaokulu - Bakırköy İstanbul Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Pembe Ufuklar Anaokulu - Bakırköy İstanbul haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Pembe Ufuklar Anaokulu - Bakırköy İstanbul Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı