Özel Ortadağ Lale Bahçesi Anaokulu Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  İstanbul Eğitim Kurumları  » Özel Ortadağ Lale Bahçesi Anaokulu Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Özel Ortadağ Lale Bahçesi Anaokulu, Fatih Mah. Osmanlı Sk. No: 23 İç Kapı No: 1 Sancaktepe / İstanbul Sancaktepe, İstanbul, Türkiye

Telefon : 0216 311 52 30 Faks :
Bu bilgiler MEB tarafından herkse açık şekilde yayınlanmış listesinden alınmıştır. Tüm bilgiler MEB kaynaklıdır.
Eğer bir hata varsa aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bize bildiriniz hemen gerekli değişiklik yapılmaktadır.
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Özel Ortadağ Lale Bahçesi Anaokulu kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Özel Ortadağ Lale Bahçesi Anaokulu sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

İstanbul Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Ortadağ Lale Bahçesi Anaokulu nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Özel Ortadağ Lale Bahçesi Anaokulu Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Özel Ortadağ Lale Bahçesi Anaokulu - Sancaktepe İstanbul Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Ortadağ Lale Bahçesi Anaokulu - Sancaktepe İstanbul Haritası" sayfasındasınız. Özel Ortadağ Lale Bahçesi Anaokulu - Sancaktepe İstanbul haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Ortadağ Lale Bahçesi Anaokulu - Sancaktepe İstanbul Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Ortadağ Lale Bahçesi Anaokulu - Sancaktepe İstanbul haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Ortadağ Lale Bahçesi Anaokulu - Sancaktepe İstanbul Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı