Özel Marmara Sevgi Pınarı Anaokulu Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  İstanbul Eğitim Kurumları  » Özel Marmara Sevgi Pınarı Anaokulu Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Özel Marmara Sevgi Pınarı Anaokulu, Bahçelievler Mah. Neyire Neyir Sk. No: 22a Bahçelievler / İstanbul Bahçelievler, İstanbul, Türkiye

Telefon : 0212 441 37 44 Faks :
Bu bilgiler MEB tarafından herkse açık şekilde yayınlanmış listesinden alınmıştır. Tüm bilgiler MEB kaynaklıdır.
Eğer bir hata varsa aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bize bildiriniz hemen gerekli değişiklik yapılmaktadır.
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Özel Marmara Sevgi Pınarı Anaokulu kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Özel Marmara Sevgi Pınarı Anaokulu sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

İstanbul Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Marmara Sevgi Pınarı Anaokulu nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Özel Marmara Sevgi Pınarı Anaokulu Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Özel Marmara Sevgi Pınarı Anaokulu - Bahçelievler İstanbul Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Marmara Sevgi Pınarı Anaokulu - Bahçelievler İstanbul Haritası" sayfasındasınız. Özel Marmara Sevgi Pınarı Anaokulu - Bahçelievler İstanbul haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Marmara Sevgi Pınarı Anaokulu - Bahçelievler İstanbul Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Marmara Sevgi Pınarı Anaokulu - Bahçelievler İstanbul haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Marmara Sevgi Pınarı Anaokulu - Bahçelievler İstanbul Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı