Özel Irmak Caddebostan Anaokulu Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  İstanbul Eğitim Kurumları  » Özel Irmak Caddebostan Anaokulu Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Özel Irmak Caddebostan Anaokulu, Caddebostan Mah. Operatör Cemil Topuzlu Cad. Irmak Anaokulu Blok No: 100/2 Kadıköy / İstanbul Kadıköy, İstanbul, Türkiye

Telefon : 0216 411 39 23 Faks : (216) 411 39 26
Bu bilgiler MEB tarafından herkse açık şekilde yayınlanmış listesinden alınmıştır. Tüm bilgiler MEB kaynaklıdır.
Eğer bir hata varsa aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bize bildiriniz hemen gerekli değişiklik yapılmaktadır.
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Özel Irmak Caddebostan Anaokulu kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Özel Irmak Caddebostan Anaokulu sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

İstanbul Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Irmak Caddebostan Anaokulu nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Özel Irmak Caddebostan Anaokulu Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Özel Irmak Caddebostan Anaokulu - Kadıköy İstanbul Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Irmak Caddebostan Anaokulu - Kadıköy İstanbul Haritası" sayfasındasınız. Özel Irmak Caddebostan Anaokulu - Kadıköy İstanbul haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Irmak Caddebostan Anaokulu - Kadıköy İstanbul Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Irmak Caddebostan Anaokulu - Kadıköy İstanbul haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Irmak Caddebostan Anaokulu - Kadıköy İstanbul Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı