Özel Dönem Açıköğretim ve Yabancı Dil Kursu Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  İstanbul Eğitim Kurumları  » Özel Dönem Açıköğretim ve Yabancı Dil Kursu Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Özel Dönem Açıköğretim ve Yabancı Dil Kursu, Merkez Mah. 670. Sk. No: 9 İç Kapı No: 51 Bağcılar / İstanbul Bağcılar, İstanbul, Türkiye

Telefon : 0212 433 66 33 Faks :
Bu bilgiler MEB tarafından herkse açık şekilde yayınlanmış listesinden alınmıştır. Tüm bilgiler MEB kaynaklıdır.
Eğer bir hata varsa aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bize bildiriniz hemen gerekli değişiklik yapılmaktadır.
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Özel Dönem Açıköğretim ve Yabancı Dil Kursu kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Özel Dönem Açıköğretim ve Yabancı Dil Kursu sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

İstanbul Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Dönem Açıköğretim ve Yabancı Dil Kursu nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Özel Dönem Açıköğretim ve Yabancı Dil Kursu Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası





Özel Dönem Açıköğretim ve Yabancı Dil Kursu - Bağcılar İstanbul Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Dönem Açıköğretim ve Yabancı Dil Kursu - Bağcılar İstanbul Haritası" sayfasındasınız. Özel Dönem Açıköğretim ve Yabancı Dil Kursu - Bağcılar İstanbul haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Dönem Açıköğretim ve Yabancı Dil Kursu - Bağcılar İstanbul Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Dönem Açıköğretim ve Yabancı Dil Kursu - Bağcılar İstanbul haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Dönem Açıköğretim ve Yabancı Dil Kursu - Bağcılar İstanbul Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır





E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı