Özel Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  İstanbul Eğitim Kurumları  » Özel Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Özel Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi, Yeni Çamlıca Mah. Barajyolu Cad. Adıgüzel İş Merkezi T3 B-blok T4 Blok No:8 Ataşehir/istanbul Ataşehir, İstanbul, Türkiye

Telefon : (216) 456 75 85 Faks : (216) 456 06 99
Bu bilgiler MEB tarafından herkse açık şekilde yayınlanmış listesinden alınmıştır. Tüm bilgiler MEB kaynaklıdır.
Eğer bir hata varsa aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bize bildiriniz hemen gerekli değişiklik yapılmaktadır.
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Özel Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Özel Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

İstanbul Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Özel Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Özel Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi - Ataşehir İstanbul Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi - Ataşehir İstanbul Haritası" sayfasındasınız. Özel Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi - Ataşehir İstanbul haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi - Ataşehir İstanbul Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi - Ataşehir İstanbul haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi - Ataşehir İstanbul Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı