Özel Anne Şefkati Anaokulu Adresi ve Haritadaki Konumu Nerededir Nasıl Gidilir?

Türkiye Haritası »  İstanbul Eğitim Kurumları  » Özel Anne Şefkati Anaokulu Ulaşım ve Adres Bilgileri Haritası

Özel Anne Şefkati Anaokulu, Burhaniye Mah. Dostluk Sk. Anne Şefkati Çocuk Evi Blok No: 26 İç Kapı No: 1 Üsküdar / İstanbul Üsküdar, İstanbul, Türkiye

Telefon : 0507 286 39 16 Faks : (216) 557 70 00
Bu bilgiler MEB tarafından herkse açık şekilde yayınlanmış listesinden alınmıştır. Tüm bilgiler MEB kaynaklıdır.
Eğer bir hata varsa aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bize bildiriniz hemen gerekli değişiklik yapılmaktadır.
Yukarıdaki eğitim kurumu bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize bildiriniz.

Özel Anne Şefkati Anaokulu kayıt bilgileri, kayıt tarihleri, eğitim kadrosu ve Özel Anne Şefkati Anaokulu sınavları gibi konularda eğitim kurumuna telefon iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz.

İstanbul Liseleri LGS Yüzdelik Dilimleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Anne Şefkati Anaokulu nerede bulunduğunu bulabilir ve görebilirsiniz. Harita tam olarak bulunduğu yeri göstermeyebilir ama haritada inceleme yaparak kurumun bulunduğu yerin cadde sokak bilgilerinin nerde olduğunu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Özel Anne Şefkati Anaokulu Adresi ve Yaklaşık Konum Bilgisi Haritası

Özel Anne Şefkati Anaokulu - Üsküdar İstanbul Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Özel Anne Şefkati Anaokulu - Üsküdar İstanbul Haritası" sayfasındasınız. Özel Anne Şefkati Anaokulu - Üsküdar İstanbul haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özel Anne Şefkati Anaokulu - Üsküdar İstanbul Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özel Anne Şefkati Anaokulu - Üsküdar İstanbul haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özel Anne Şefkati Anaokulu - Üsküdar İstanbul Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı